Gökova - Pamukkale - Salda - Lavanta Turu Tur Programı
Kalkış Yerleri:
PROGRAM
1 Gün: ( Gökova Mavi Yolculuk Tekne Turu – Sualtı Mağaraları – İncekum - Sedir Adası - Kleopatra Plajı - Lacivert Koy – Akyaka Köyü – Azmaklar Tekne Turu - Aşıklar Yolu

Hareket noktalarımızdan katılan misafirlerimizin alınmasının ardından İzmir, Aydın, Çine, Muğla üzerinden Gökova’nın eşsiz panoramasına sahip Sakar Geçidi’ni aşıyoruz. Sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, AKYAKA Beldesine varıyoruz. Buradan Gökova Tekne Turu için teknemize biniyoruz. Mitolojide denizler tanrısı Posedion sarayına ev sahipliği yapan, Jacques Cousteau'nun deyimiyle “Dünya'nın cenneti” dediği Gökova'nın el değmemiş koylarını gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Kleopatra Plajı, Sedir Adası,  İncekum, Lacivert Koy vb. yüzeceğimiz koylar arasında .Gün batımına doğru bitecek olan bu eşsiz günün ardından Akyaka beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz doğa harikası olan Avrupa'dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları'nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka’dan  deniz kokusu  üzerimize sinmiş ayrılırken  yolda aşıkların  yürüyüş  yaptığı  Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Daha sonrasında  otelimize  yerleşme  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Konaklama , Yemek Bilgileri ve Tur Bilgileri

Kahvaltı                  : Azmak Nehri kenarında alınacak olup Ekstradır.

Öğle Yemeği            : Teknede (Balık+ Salata + Mevsim Meyvesi  veya Tavuk ve Köfte + Makarna + Salata + Mevsim Meyvesi)

Akşam Yemeği       : Tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü şeklinde otelde alınıyor.

Yolculuk Mesafesi : Bu turumuzun toplam rotası yaklaşık 700 Km’dir.

Konaklama             : Denizli2 Gün: Pamukkale – Hierapolis Antik Kenti – Salda Gölü – Lavanta Köyü

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısı ardından turumuza Pamukkale Travertenleri ile başlıyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında yürüyüş yapabilirsiniz. Ardından Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti’ni de rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Burada göreceğimiz yerler arasında; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nymphaeuma (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı olacaktır. Ardından Burdur’un Yeşilova ilçesine doğru devam ediyoruz. Yeşilova’ya 5 km uzaklıkta bulunan ülkemizin en derin ve en temiz gölü “Türkiye’nin Maldivleri” olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyor ve burada vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, Salda Gölünün güzelliklerini  yaşadıktan sonra son noktamız Fransa’nın Provans bölgesine rakip olan Kuyucak köyü. Lavanta bahçelerinde geçireceğimiz zamanda bol bol fotoğraf çekerek Burdur Gölü’nün seyrini gerçekleştiriyoruz. Lavanta bahçelerinde serbest zaman ardından Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Bursa’ya varışımız ardından Bir başka Zera Tour organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz.

 

Konaklama , Yemek Bilgileri ve Tur Bilgileri

Kahvaltı                  : Tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü şeklinde otelde alınıyor.

Öğle Yemeği            : Yöresel restoranda alınacak olup Ekstradır.

Akşam Yemeği       : Yol üzeri tesiste alınacak olup Ekstradır.

Yolculuk Mesafesi : Bu turumuzun toplam rotası yaklaşık 550 Km’dir.

Varış Saati              : Bu turumuzda Bursa’ya varış saatimiz 23:00 – 00:00 arası olacaktır.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • 1 Gece Yarım Pansiyon 4 Yıldızlı veya Butik Hotellerde Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Akşam Yemeği
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Programda belirtilen tüm ulaşımlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Zera Tour araç içi ikramları  
 • Zera Tour güvencesi                                    


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • İlk Gün Sabah Kahvaltısı
 • Son gün akşam yemeği
 • Tüm öğle yemekleri ve diğer öğünlerde alınan içecekler
 • Her türlü hotel ekstraları     
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Programda ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve turlar
 • Müze ve Ören yerleri vb. giriş ücretleri
 • Gökova Tekne Turu; 110 TL  ( Öğle Yemekli )
 • Azmaklar Tekne Turu ; 20 TL


Kalkış Yerleri
  Notlar

  İptal Şartları
  Zera Turizm Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş.
  Konak Mh. Bilginler Cd. Eryıldız Sitesi A Blok 33A/A Nilüfer/BURSA
  0224 221 02 22 - 0507 383 87 47


  Bu çıktı 27.09.2021 22:24 tarihinde verilmiştir. Zera Turizm Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.